Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

TOVAR V AKCII

naša cena 2,70 EUR
naša cena 2,70 EUR

Úvod » Glitrové hviezdy a guličky

Glitrové hviezdy a guličky

ZĽAVA 10% PRI OBJEDNÁVKE NAD 10€ PLATNÁ DO 31.07.2019

KÓD ZĽAVY: Z2019


Usporiadať podľa 
Výrobca  

Glitrové hviezdy biele (12ks)empty
Glitrové hviezdy biele ideálne na dekoráciu vianočného stola. Veľkosť hviezd je cca 4cm. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 12ks hviezd.

naša cena 2,90 EUR


Glitrové hviezdy strieborné (12ks)empty
Glitrové hviezdy strieborné ideálne na dekoráciu vianočného stola. Veľkosť hviezd je cca 4cm. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 12ks hviezd.

naša cena 2,90 EUR

novinka

Glitrové hviezdy zlaté (12ks)empty
Glitrové hviezdy zlaté ideálne na dekoráciu vianočného stola. Veľkosť hviezd je cca 4cm. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 12ks hviezd.

naša cena 2,90 EUR

novinka

Glitrové hviezdy červené (12ks)empty
Glitrové hviezdy červené ideálne na dekoráciu vianočného stola. Veľkosť hviezd je cca 4cm. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 12ks hviezd.

naša cena 2,90 EUR

novinka

Glitrové guličky biele 2cmempty
Glitrové guličky biele ideálne na dekoráciu svadobného či sviatočného stola. Veľkosť guličiek je 2cm. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 25ks guličiek.

naša cena 2,50 EUR

novinka

Glitrové guličky zlaté 2cmempty
Glitrové guličky zlaté ideálne na dekoráciu svadobného či sviatočného stola. Veľkosť guličiek je 2cm. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 25ks guličiek.

naša cena 2,50 EUR

novinka

Glitrové guličky strieborné 2cmempty
Glitrové guličky strieborné ideálne na dekoráciu svadobného či sviatočného stola. Veľkosť guličiek je 2cm. Cena je uvedená za balenie, v ktorom je 25ks guličiek.

naša cena 2,20 EUR

novinka